Bugün - 17 Haziran 2019 Pazartesi
Foto Galeri
Video Galeri
Firma Rehberi
Künye
Reklamlar
Sayfa 5
Üye İşlem
 Bize Ulaşın
www.haberkahramanmaras.com Logo
-
Kahramanmaraş 19°C
Haber Detayları

31 MART’TA TÜRKİYE KAZANACAK!

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Cumhur İttifakı Çağlayancerit seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Siyaset Haberi - 10 Mart 2019 Pazar - 16:25
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Cumhur İttifakı Çağlayancerit seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

 TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Cumhur İttifakı Çağlayancerit seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Güvenç, “Bu seçimde vereceğiniz destek ile huzur kazanacak, istikrar kazanacak, Türkiye, Kahramanmaraş ve Çağlayancerit kazanacak” dedi.

    Mahalli İdareler seçimine sayılı günler kala Tevazu, samimiyet, gayret ile önce millet önce memleket diyerek yola çıkan AK Parti, vatandaşlarla birebir temas kurmak için ülke genelinde seçim ofislerini açmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesine Cumhur İttifakı seçim ofisinin açılışını gerçekleştirmek üzere ilçeye giden TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç ilçe halkının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Güvenç, “Bizler hizmet için meydanlardayız. Halka hizmet hakka hizmettir. Siyaset efendilik için değil insana hizmet için yapılır. İnsanların hayırlısı insanlara hizmet edendir. Bu anlayışla ve sizlerin büyük teveccühüyle 16 yıldır bu coğrafyada Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bir destan yazdık” dedi.

“SİYASET EFENDİLİK İÇİN DEĞİL İNSANA HİZMET İÇİN YAPILIR”

 Sözlerine ilçe halkından gördüğü yoğun ilgiden çok memnun kaldığını dile getirerek başlayan Milletvekili Celalettin Güvenç, “Göstermiş olduğunu bu güzel ve yoğun ilgiye sonsuz minnetlerimi sunuyorum. Bizler hizmet için meydanlardayız. Halka hizmet hakka hizmettir. Siyaset efendilik için değil insana hizmet için yapılır. İnsanların hayırlısı insanlara hizmet edendir. Bu anlayışla, sizlerin büyük teveccühüyle 16 yıldır bu coğrafyada Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bir destan yazdık. Bu seçimde vereceğiniz destek ile inşallah huzur kazanacak, istikrar kazanacak, güvenlik kazanacak, Kahramanmaraş kazanacak, Çağlayancerit kazanacak. Mahalli seçimde hizmet edecek adam uygun görülür. Biz size bu şehrin yetiştirdiği, 30 yıldır Ankara’da Devlet tecrübesi olan hepinizin kardeşi, evladı olan devlet terbiyesi olan Hanefi Sarıaltın’ı karşınıza getirdik. Bizim ona itimadımız sonsuzdur. Hizmet için Sarıaltın tek başına yetmez çünkü Kahramanmaraş artık Büyükşehir oldu. Büyükşehir nasıl ki merkezde Onikşubat’ın içme suyundan, yolundan, kanalizasyonundan sorumluysa Çağlayancert’in de suyundan, yolundan, kanalizasyonundan sorumludur. Büyükşehir Belediyesi adayımızda bu şehrin yetiştirdiği, 25 yıldır belediyelere hizmet eden 10 yıldır Türkiye’deki tüm belediyelerin genel sekreterliğini yapan, belediye kanununun çıkarılmasına büyük emek veren Hayrettin Güngör oldu. Sizlerin büyük desteği Hayrettin Güngör’ün de Kahramanmaraş’ta yeni bir destan yazacağına olan inancım tamdır” şeklinde konuştu.  

“HALKA HİZMET İÇİN BU 3 AYAĞI KORUMAK ZORUNDAYIZ”

  Ana muhalefetin sık sık gündeme getirdiği AK Parti ne yapıyor ki? sorusuna değinen Güvenç, “. 2014 yılında göreve gelen AK Partili Belediyeler köy yollarına sıcak asfalt yapıyorlar. İşte değişim, işte gelişim budur. Sadece Cerit 56 kilometre sıcak asfalt ile tanışıyor. Bize ne yaptınız diyenlere en güzel cevap budur” dedi. Güvenç konuşmalarının devamında ise, “Hizmet için tüm bunlar yetmez. Bu hizmetlerin 3’üncü ayağı Ankara’dır. Ankara’nın da Belediye Başkanının arkasından olması, Büyükşehir ile ilçe belediyeleri ile birlikte çalışması zarurettir. Hizmet için bu 3 ayağı korumak zorundayız. Burada söz konusu olan memleket meselesidir. Ben geleceğe bakıyorum, ben şehrime ve hizmete bakıyorum. Ak Parti ney yaptı diyenlere bir cevap vereyim. 650 bin metrekare parke taşıyla Ceritliyi çamurdan kurtardı. Spor salonu, futbol sahası, hastane, park yaptık.  AK Parti’ye meydanlarda sallayan arkadaşlarıma soruyorum; Tayyip Erdoğan 2002 yılında bu memlekete 15 bin kilometre yol yapacağım dediğinde nasıl yapacaktı? Şehirlerarası devlet yolu yapacaktı sathi kaplama yol yapacaktı. Muhalefet buna da dedi ki, bu adam bunu yapamaz 80 senede 6 kilometre yol yapılmış 15 bin kilometreyi şimdi nasıl yapacak dediler. 2014 yılında göreve gelen AK Partili Belediyeler köy yollarına sıcak asfalt yapıyorlar. İşte değişim, işte gelişim budur. Sadece Cerit 56 kilometre sıcak asfalt ile tanışıyor. Bize ne yaptınız diyenlere en güzel cevap budur. Bize bunu soranlara sesleniyorum siz ne yaptınız? Büyükşehir adayına da soruyorum hayatta ne başarın var? Nereye hangi çiviyi çaktın da geldin burada büyükşehir yöneteceği diyorsun. Diğerlerine de aynı şeyi söylüyorum ne yaptınız ki gelip yöneteceğiz diyorsunuz. Biz yaptık, yapıyoruz ve yapacağız” ifadelerini kullandı.

“ÇAĞLAYANCERİTTEN DULKADİROĞLUNA ÇIKACAĞIZ””

  Yeni dönemde Çağlayancerit’te yapımı yarım kalan Bozlar yolunun tekrar yapımına başlanacağını söyleyen Güvenç, “Bozlar yolunun tamamlanamaması eksikliktir sizden özür diliyorum. Müteahhit’e verdik adamları sıkıştırdık, sabahın 6’sında Bölge Müdürünü alıp ben o yolun başına getirdim ama bitiremedik. Siyaset mazeret kabul etmez. Bu dönem öncelikli işimiz bozlar yoldur. İkinci işimiz ise Çağlayancerit’ten Dulkadiroğlu’na çıkacağız, çıkmak zorundayız ve yapacağız da Allah’ın izniyle. Buraya gelmeden Karayolları Genel Müdüründen randevu aldım, Dulkadiroğlu Belediye Başkanını davet ettim ve bu yol bizim olmazsa olmazımızdır dedim. Siz Ankara’da bunu sadece 40 kilometrelik yol diye görürsünüz ama benim bacılarım, kardeşlerim yol bittiğinde Malatya’ya değil de Kahramanmaraş’a gidecek dedim. Bunu söyleyerek buraya geldim ben” diye konuştu.

 “BİZDE BU BERABERLİK OLDUKÇA TÜRKİYE’Yİ KİMSE YIKAMAZ”

  Son olarak, Cumhur İttifakının bu millete birlik ve beraberlik getirdiğini söyleyen Milletvekili Güvenç, “Bu dönem cevizi işlemek üzere kalkınma ajansından projeyi Üzeyir Kızılseki Başkanımız yaptı Allah’ın izniyle Hanefi Başkanla da bunu devam ettireceğiz. Ben Cumhurbaşkanıyla, Bakanlarla, Milletvekilleriyle, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanefi Sarıaltın’la hizmet edeceği diyorum peki siz neyle hizmet edeceksiniz? Bu memleketin iki yakasını bir araya getirdik ve sizlerin de desteği ile asla huzuru ve güvenliği bozdurmayacağız. Emin olun melese o kadar büyük ki, sorun o kadar büyük ki onun için burada bir şeyleri anlatmaya çalışıyorum sizlere. Milliyetçi Hareket Partisine ömrünü vermiş Genel Başkan Devlet Bahçeli yeri geldiğinde benim Cumhurbaşkanımı da eleştiriyordu ama, memleket öyle bir saldırı altındaki üç beş belediyenin pazarlığını yapacak durumumuz yok dedi ve Cumhur İttifakını kurduk. Yerli ve milli olanla parti farkı gözetmeksizin bir arada olacağız dedi, tüm ülkücü kardeşlerimize talimat verdi AK Partiyle birlik olacağız, şer ittifakına karşı dimdik duracağız dedi ve bugün Allaha hamdolsun hepimiz bir çatı altında toplanmış bulunuyoruz. Biz de bu beraberlik oldukça biz de bu kardeşlik oldukça Kahramanmaraş’ı yıkamayacaklar, Türkiye’yi yıkamayacaklar. Dünyanın 5’ten büyük olduğunu herkese göstereceğiz” dedi.

 

 

Facebook'ta Paylaş
 
Anahtar Kelimeler:AK, Parti, Kahramanmaraş, Milletvekili, Celalettin, Güvenç, Cumhur, İttifakı, Ça,
Kaynak / Editör
 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Siyaset Haberleri
İsmail Küçükkaya'dan ilk açıklama
SON DAKİKA!!!
KAHRAMANMARAŞLI BÜROKRATLAR MEMLEKET İÇİN OMUZ OMUZA

KAHRAMANMARAŞLI BÜROKRATLAR MEMLEKET İÇİN OMUZ OMUZA
Başkan Erdoğan'dan şehit ailelerine başsağlığı telgrafı
Adaylıktan çekilebilir!
Başkan Erdoğan'dan dünyaya barış çağrısı
Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruk atan Osman Sarıgün'ün ilk ifadesi
Diğer Başlıklar

Torbacı operasyonu: 5 kişi yakalandı, 1'i tutuklandı
Kalede yangın çıktı
Kan donduran kaza! 2 ölü, 1 yaralı
Bir Tebessüme Değer Topluluğu’ndan Çocuklara Karne Hediyesi
BAŞKAN GÜNGÖR: “BABALAR ÇOCUKLARINA EN BÜYÜK ÖRNEKTİR”
Mezunlar Coşku ile Uğurladı
BAŞKAN GÜNGÖR’DEN YKS BAŞARI MESAJI
Aycan'dan YÖK'e kontenjan çağrısı
Karne Hediyesi Türkiye İkinciliği
Ölüler var
Yazarlar 
www.haberkahramanmaras.com
Anket

Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?


  
Çok Güzel1577 Kişi (%77 )
  
İdare Eder210 Kişi (%10 )
  
Biraz Kötü271 Kişi (%13 )

Toplam 2058 Kişi

KAHRAMANMARAŞ HAVA DURUMU

K.MARAS

Tarihte Bugün
1565 - Ünlü Türk deniz kahramanı Turgut Reis'in Malta kuşatmasında yaralanması.
1921 - Adapazarı'nın Yunan işgalinden kurtuluşu .
656 - Hazret-i Osman(r.a.)'ın şehadeti.
2000 - Süleyman Hilmi SİLİSTREVİ (k.s.) Hazretleri'nin damadı Kemal KACAR(r.h.)'ın irtihali.
Kim KimdirTümünü Göster
Günün Sözü
Evlat kokusu, cennet kokusudur.
(Hz. Muhammed)
Arşiv Arama
Facebook
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Sayfa 5
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
0,22ms